قالب وردپرس

سوالات متداول

سوالات متداول

1این برنامه چیست و چه کاری میکند؟
سامانه IBSmng یک سیستم پیشرفته مدیریت اکانتینگ تحت وب می باشد که امکان فروش هر گونه محصول یا اکانت دیجیاتل مانند اکانت VIP ٫ لایسنس برنامه ٫‌ لایسنس آنتی ویروس و .... که یکی از امکانات اساسی آن اتصال به اکانتینگ مشهور IBSng رایگان می باشد که با اتصال به آن همه امکانات مورد نیاز برای داشتن یک سیستم فروش و مدیریت کاربران را برای شما مهیا می کند . بسیاری از این امکانات در نسخه رایگان IBSng وجود ندارد و سسیستم به صورت یک سری عملیات خودکار این موارد را انجام می دهد.
2چه نسخه ای از IBSng برای اتصال به سامانه مورد نیاز هست ؟
این سیستم به صورت ۱۰۰٪‌ و کامل با نسخه رایگان IBSng سازگار می باشد
3این سیستم برای چه کاری مناسب است ؟
این سیتم تحت وب برای اضافه کردن کاربردهای مورد نیاز ما به سرور ‌IBSng می باشد و برای تمامی کسانی که از اسکریپت IBSng استفاده میکنند مناسب است . این سیستم در نسخه های مختلف با کارایی مختلف تهیه شده . مورد استفاده برای مناسب برای فروش اکانت دیجیتال ( لایسنس ٫‌لایسنس آنتی ویروس ٫‌اکانت VIP و .. )‌ و نسخه پیشرفته این سیستم ویژه ISP ها و مراکز ارائه اینترنت .این نسخه شامل امکانات پیشرفته ای چون تغییر گروه خودکار بعد از اتمام زمان یا ترافیک ٫‌خرید ترافیک عادی یا فشفشه و... می باشد.لازم به ذکر است این سیستم به صورت مجزا و بدون IBSng نیز کلیه عملیات را انجام می دهد .
4آیا تغییرات دلخواه امکان پذیر است ؟
بله در صورتی که لایسنس مناسب تهیه بفرمایید امکان تغییرات دلخواه شما بر روی سیستم در حد امکان وجود دارد . این تغییرات ممکن است رایگان و یا شامل هزینه باشد .
5نصب و راه اندازی آن چگونه است ؟
به دلیل در دست داشتن سرورهای پیشرفته توسط شرکت شبکه پردزاان توصیه ما این است که سیستم را بر روی سرورهای ما دریافت نمایید ولی در صورت تمایل می توانید سیستم بر روی هاست یا سرورهای شخصی خود (به شرط آنلاین بودن و داشتن ای پی ولید ) نصب و راه اندازی نمایید. نصب و راه اندازی رایگان و توسط شرکت شبکه پردازان خواهد بود .
6پشتیبانی سامانه چگونه خواهد بود ؟
تیم متخصص شرکت شبکه پردازان به صورت تمام وقت آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان عزیز از طریق تیکت,ایمیل و تلفن می باشد.
7این سیستم در چند نسخه ارائه می شود ؟
این سیستم در دو نسخه فروش اکانت و نسخه ویژه ISP ارائه می شود که نسخه ویژه علاوه بر داشتن امکانات نسخه اولیه امکانات استثنایی چون تغییر گروه خودکار اکانت بعد از اتمام اعتبار یا زمان به faild-user و خرید ترافیک عادی و فشفشه و ...می باشد.
8فرق این دو نسخه در چیست ؟
همان طور که از نام آن مشخص است نسخه فروش اکانت ویژه فروش اکانت دیجیتال مبتنی بر IBSng و مدیریت کاربران و پشتیبانی و ... می باشد و نسخه ویژه ISP علاوه بر امکانات نسخه قبلی امکانات حرفه ای چون تغییر خودکار گروه بعد از اتمام زمان یا اعتبار به Faild-user و خرید ترافیک عادی یا فشفشه و سیستم محاسبه پورسانت نماینده و... می باشد
9برای راه اندازی بر روی سرور های شخصی به سرور با چه مشخصاتی نیاز هست ؟
هم امکان نصب بر روی سروری که IBSng نصب می باشد و یا حتی نصب بر روی سرور جداگانه به شرط برقراری ارتباط با IBSng وجود دارد . ول در هر دو صورت سروری که سیستم بر روی آن نصب می شود باید آنلاین و دارای ip valid باشد.
10امکان اتصال به سامانه پیامک وجود دارد ؟
بله در حال حاضر سیستم به سامانه پیامک رایاگستر متصل و قابلیت ارسال پیامک در کلیه امور به مشترک و مدیر را دارد و در صورت تمایل می توانید ماژول پیامک خود را به سامانه متصل نمایید.
  • اطلاع رسانی مشخصات سرویس و تمدید
  • اطلاع رسانی درخواست پشتیبانی
  • اطلاع رسانی صورتحساب
  • اطلاع رسانی هشدار قبل از اتمام ترافیک یا زمان
  • اطلاع رسانی کلیه امور به مدیر